Futaa
Futaa

Livescore

Ilves RoPS
22'     0-1
Gamestart: 24/08 18:30 1st half
HJK PK-35 Vantaa
27'  Aapo Halme   0-0
30'  Ousman Jallow   1-0
Gamestart: 24/08 18:30 1st half
IF Viken Degerfors
5'     0-1 Shpetim Hasani
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
IFK Luleaa AIK
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Nykoepings BIS AFC United
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Ytterhogdals IK Syrianska
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Torslanda IK IFK Vaernamo
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Gnosjoe IF Helsingborg
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Grebbestads IF Kalmar FF
5'     0-1 Lumala Abdu
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Jagodina OFK Beograd
10'  Aleksandar Jevtic   1-0
26'     1-1 Komnen Andric
35'  Mile Savkovic   2-1
75'  Mile Savkovic   3-1
Gamestart: 27/02 16:00 2nd half
Uniao da Madeira Penafiel
Gamestart: 24/08 17:30 2nd half
Academica Portimonense
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
Gil Vicente Viseu
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Vizela Benfica B
3'  Kukula   1-0
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
FC Porto B Olhanense
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
FC Dolgoprudny Tosno
11'     0-1 Stanislav Prychynenko
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
Tekstilshchik Khimki
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
Kaluga FC Tambov
26'  Dmitri Baranov   1-0
48'     1-1 Aleksandr Alumona
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
CRFSO Smolensk Shinnik Yaroslavl
Gamestart: 24/08 18:30 1st half
Energomash Belgorod Kuban Krasnodar
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Chernomorets Novorossiysk Fakel
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
GKS Katowice Zaglebie Sosnowiec
Gamestart: 24/08 18:30 1st half
Podbeskidzie Bielsko-Biala Chojniczanka Chojnice
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Miedz Legnica Wigry Suwalki
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Sandecja Nowy Sacz Gornik Zabrze
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Kristiansund BK Kongsvinger
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Stroemmen KFUM
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Jerv Ull/Kisa
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Sonnenhof Großaspach Werder Bremen II
3'     0-1 Enis Bytyqi
Gamestart: 27/02 16:00 2nd half
Holstein Kiel Aalen
40'  Mathias Fetsch   1-0
Gamestart: 27/02 16:00 2nd half
Wehen Osnabrueck
27'     0-1 Halil Savran
60'     0-2 Marcos Alvarez
Gamestart: 27/02 16:00 2nd half
Dynamo Dresden Fortuna Koeln
11'  Aias Aosman   1-0
20'  Pascal Testroet   2-0
49'  Pascal Testroet   3-0
67'  Justin Eilers   4-0
Gamestart: 27/02 16:05 2nd half
Wuerzburger Kickers Mainz 05 II
26'  Amir Shapourzadeh   1-0
Gamestart: 27/02 16:05 2nd half
Rigas Futbola skola FK Spartaks
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
FS Metta/LU Ventspils
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Atlantas Klaipeda Suduva
11'  Kazimieras Gnedojus   1-0
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
Grbalj Radanovici Petrovac
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
Jedinstvo BP FK Iskra
39'  Jovan Baosic   1-0
44'  Momcilo Dulovic   1-0
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
FK Lovcen Buducnost Podgorica
37'     0-1 Radomir Djalovic
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
Mladost Podgorica Decic Tuzi
27'  Marko Burzanovic   1-0
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
FK Bokelj Rudar Pljevlja
4'  Aleksandar Macanovic   1-0
15'     1-1 Ivan Markovic
24'  Milos Nikezic   2-1
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
Zeta Sutjeska
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
Sigma Olomouc Pardubice
37'  Martin Sladky   1-0
Gamestart: 24/08 18:20 Halftime
SK Zapy Sokolov
27'  Michal Pavek   1-0
Gamestart: 24/08 18:20 Halftime
FC Schweinfurt Unterhaching
41'     0-1 Sascha Bigalke
Gamestart: 27/02 16:00 2nd half
Viktoria Aschaffenburg FV Illertissen
10'     0-1 Ardian Morina
20'     0-2 Lukas Kling
31'     0-3 Andreas Frick
47'     0-4 Manuel Strahler
64'  Bjoern Schnitzer   1-4
77'     1-5 Sebastian Schaller
Gamestart: 27/02 16:00 2nd half
Zesco United Wydad Casablanca
16'  David Owino   1-0
56'     1-1 Chisom Chikatara
Gamestart: 24/08 17:30 2nd half
ASEC Mimosas Al Ahly
Gamestart: 24/08 17:30 2nd half
Olimpia Elblag Stal Stalowa Wola
15'  Lukasz Pietron   1-0
26'     1-1 Mohamed
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
GKS Belchatow Odra Opole
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
Puszcza Niepolomice Rozwoj Katowice
Gamestart: 24/08 18:00 2nd half
Siarka Tarnobrzeg Olimpia Zambrow
22'  Marcin Stefanik   1-0
Gamestart: 24/08 18:10 Halftime
Warta Poznan Polonia Warsaw
16'  Micha? Ciarkowski   1-0
Gamestart: 24/08 18:30 1st half
KS Legionovia Legionowo Rakow Czestochowa
Gamestart: 24/08 18:30 1st half
Gryf Wejherowo Polonia Bytom
Gamestart: 24/08 19:00 1st half
Radomiak Radom Blekitni Stargard
1'     1-0
Gamestart: 24/08 19:00 1st half